Aktualności

Wracamy z tarczą z Kazimierza

2012-05-07

Wracamy z tarczą z Kazimierza

Bardzo gościnny okazał się Kazimierz Dolny podczas 24-godzinnego pleneru organizowanego w dniach 5-6 maja przez Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie. Nasza grupa wyjazdowa składała się z uczniów 3 LO z Tarnowa wsparta sympatykami oraz członkami Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Z trzech przyznanych nagród i tej samej ilości wyróżnień naszej ekipie przypadły dwie nagrody i tyle samo wyróżnień. Drugie miejsce zajął Kamil Piątek, uczeń klasy 2g, trzecie miejsce Marek Sępek, wyróżnienia otrzymali Jakub Niewiadomski oraz Weronika Franczyk uczennica klasy 1F.

 

Impreza miała charakter ogólnopolski i poza nami uczestniczyli w niej fotografowie z Lublina, Puław, Koszalina a także z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie i innych. Była to wspaniała okazja do doskonalenia swojego fotograficznego warsztatu, spotkania ludzi z innych rejonów kraju a także do dobrej zabawy.

 

Szczególne podziękowania należą się firmie reklamowej REDRUK za udostępnienie busa, którym mogliśmy pojechać, Tarnowskiemu Towarzystwu Fotograficznemu za ufundowanie jednolitych koszulek dla naszej grupy. Jako opiekun grupy dziękuję bardzo za udział i dobrą zabawę wszystkim uczestnikom, a Bartkowi Połeciowi i Wojtkowi Kobylańskiemu - członkom TTF, za pomoc merytoryczną dla uczestników imprezy.  

 

Tomasz Sobczak