Aktualności

SoundTrack - Bartosz Połeć - wystawa fotografii

2016-09-06

SoundTrack - Bartosz Połeć - wystawa fotografii

Bartosz Połeć

Urodzony w 1982r. w Tarnowie, gdzie jako lokalny patriota, nieprzerwanie zamieszkuje po dziś dzień. 
Magister informatyki. Prawdopodobnie, przez swą ciekawość, próbował się zmierzyć z niemal wszystkimi dziedzinami fotografii - od kreacyjnej, przez komercyjną, aż po reportażową. 
Od paru lat, mniej lub bardziej intensywnie, stara się fotograficznie utrwalać losy i dzieje środowiska muzycznego, z którym jest związany. Prowadzi fanpejdź, gdzie umieszcza owe obrazki -fb.com/projekt5element/
Należy do Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego, z którym to miał przyjemność współtworzyć projekt fotograficzny “dokumentalista 2008”, kilka edycji „Uśmiechu Tarnowa”, czy też dwie spore ekspozycje przy współpracy z Tarnowskim Centrum Kultury - “Kocham! Tarnów”. Gdy “raz na jakiś czas” uda mu się zmobilizować lub ulec namowom - przedstawia wystawy indywidualne. Legenda głosi, że kiedyś brał udział w konkursach fotograficznych.
Na co dzień, zawodowo, zajmuje się projektowaniem graficznym i już od podstawówki wie, czym są krzywe Béziera. Poza fotografią pasjonuje się obrazem ruchomym, tworząc animacje oraz wideoklipy. 
Nerwowy, zdolny ale leń, niegdyś optymista.

strona: www.roton.info

Wernisaż odbędzie się 9 września 2016 roku o godzinie 19.00 w Restauracji "Pasaż" pl. Kazimierza Wielkiego 2 w Tarnowie.