Aktualności

FOTOmaraton TTF 2014 - informacje organizacyjne

2014-06-02

FOTOmaraton TTF 2014 - informacje organizacyjne

Startujemy już we czwartek 5 czerwca (3 LO w Tarnowie ul. Brodzińskiego 6) o godzinie 14.00 zostaną podane pierwsze cztery foto tematy, o 16.00 kolejne cztery i o 18.00 cztery ostatnie tego dnia. Podobny rozkład 12 tematów czeka nas w piątek. W sobotę zaczniemy o godzinie 10.00 aby o 12.00,  14.00 i 16.00 poznać kolejne zadania.
Podobnie do roku ubiegłego utworzone zostaną trzy grupy na FB dla każdego dnia zmagań. Aby zostać dodanym do grupy należy napisać na FB do jednego z organizatorów https://www.facebook.com/tomasz.sobczak.144 prośbę o dodanie do odpowiedniej grupy (czwartkowej, piątkowej, sobotniej). Każdy z uczestników powinien ograniczyć się do publikowania jedynie zdjęć będących odpowiedzią na zadane tematy. Termin publikowania zdjęć jest nieprzekraczalny i wynosi 2 godziny od ich ogłoszenia. Po każdym dniu należy wysłać na mail fotomaratonttf@gmail.com komplet wszystkich zdjęć wklejanych na FB w rozdzielczości pozwalającej na ich reprodukcję w formacie 20x30 cm (300dpi). Nazwa pliku powinna zawierać NR_tematu_Imię_Nazwisko_autora (np: 01_Jan_Nowak.jpg) Uczestnicy, którzy nie prześlą zdjęć na podany mail będą wykluczeni z konkursu a ich zdjęcia będą skasowane z FB.

W tym roku nowością jest możliwość brania udziału w konkursie ONLINE czyli bez odwiedzenia Tarnowa. Zależy nam jednak na tym aby realizacja zdjęć odbywała się w czasie na to przeznaczonym zatem osoby biorące udział online powinny przesłać mailem dodatkowo niemodyfikowane pliki (prosto z aparatu) jako dowód wykonania zdjęć w odpowiednim czasie. Pliki te należy wysłać nawet w przypadku modyfikowania wykonanych zdjęć (w takim przypadku nadesłać należy plik modyfikowany i oryginalny).

Finałem FOTOmaratony TTF 2014 będzie wystawa na płocie w której udział może wziąć każdy. Zapraszamy 7 czerwca 2015 do przyniesienia swoich fotografii i zaprezentowania ich na płocie III Liceum (ul. Brodzińskiego 6). Pamiętaj że Ty decydujesz co pokażesz Światu! (zadbaj o to aby odpowiednio je zamocować). Demontaż wystawy około 21 także 7 czerwca 2015.
Ogłoszenie wyników odbędzie się w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.