Aktualności

FOTOmaraton TTF 2013

2013-04-22

FOTOmaraton TTF 2013

Podobnie jak przed rokiem, w 2. połowie maja staramy się zorganizować imprezę, która ma zachęcać do fotografowania. W dniach 23, 24, 25 maja br. przeprowadzimy akcję polegającą głównie na zmasowanym fotografowaniu. Podobnie jak w zeszłym roku przewidziane są nagrody za pierwsze trzy miejsca w każdym dniu trwania fotomaratonu oraz medale TTF: złoty, srebrny i brązowy za udział we wszystkich trzech dniach imprezy. Impreza ma charakter otwarty i może w niej wziąć udział każdy, bez względu na wiek, aparat czy umiejętności. W roku 2012 przez trzy dni przewinęło się ponad 30 zadań fotograficznych. Więcej o liczbach dotyczących FOTOmaratonu TTF 2012 pisałem TU.

FOTOmaraton TTF to nie tylko fotografowanie. Podczas imprezy będzie miało miejsce kilka ciekawych imprez towarzyszących, wśród nich między innymi zbiorowa wystawa poplenerowa Fotoklubu RP, wystawa zbiorowa Olgi Godek, Adrianny Fryc, Weroniki Franczyk i Przemysława Rury, wystawa "Śpiew Natalii" Tomasza Sobczaka.

 

Już dziś zachęcam zatem do rezerwowania sobie wolnych terminów między 23-25 maja.

 

Poszukujemy także osób lub podmiotów chcących ufundować lub przekazać nagrody na FOTOmaraton TTF. Do tej pory swoje wsparcie zapowiedziały trzy wydawnictwa, posiadające w swej ofercie książki o tematyce albumowo-fotograficznej:

 

 

 

 

O kolejnych atrakcjach już niebawem!