Aktualności

Zostań mecenasem fotografii

2022-09-21

Zostań mecenasem fotografii

Szanowni Państwo w roku 2022 Tarnowskie Towarzystwo Fotograficzne obchodzi swoją 90 rocznicę. Kontynuując misje Klubu Miłośników Fotografii powołanego w 1932 roku staramy się popularyzować fotografię tak aby sprawiała ona radość jej twórcom, a także odbiorcom. Za nami szereg wydarzeń, wpisujących się w ten piękny jubileusz. Odbyło się kilkanaście wystaw indywidualnych w cyklu wernisaże dzień po dniu, dwie zbiorowe, a także kilka spotkań i prelekcji. Jednak najważniejsze wydarzenie jeszcze przed nami: 90 lat Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego – jubileuszowa wystawa fotografii. Wystawa ta otwarta zostanie w listopadzie 2022 w galerii Tarnowskiego Centrum Kultury. Minione lata pokazały, że nasze jubileuszowe wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jest to przekrojowa wystawa pokazująca kierunki wizualnych zainteresowań członków TTF.

Do udziału w naszym jubileuszu pragniemy zaprosić podmioty, firmy czy osoby pragnące wesprzeć nasze stowarzyszenie w dowolnej formie. Może to być wsparcie rzeczowe, merytoryczne, osobowe czy też darowizna. Dla tych z Państwa, którzy zechcą być mecenasami sztuki cyklicznie, nasz statut przewiduje tytuł członka wspierającego.

Poza oczywistą wdzięcznością zawsze umieszczamy logotypy wspierających nas przyjaciół i partnerów w publikacjach czy materiałach, które przy okazji naszych działań wydajemy. Nie inaczej będzie w przypadku wystawy jubileuszowej. Będą plakaty, zaproszenia oraz katalog wystawy, a także z pewnością ważne sporo „szumu” w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

Zapraszamy do rozmów o współpracy.

Tomasz Sobczak Prezes TTF.

 

Kontakt do Prezesa i Wiceprezesa ds. organizacyjnych można znaleźć w zakładce kontakt.