Aktualności

Wernisaż wystawy fotografii „euro³” - Bartosz Połeć / roton

2014-05-27

Wernisaż wystawy fotografii „euro³” - Bartosz Połeć / roton1 człowiek + 1 aparat + 3 miasta = euro³
Nie wychodzi Wam równanie? Autorowi wyszło, a czy dobrze, przekona się każdy kto odwiedzi wystawę, której wernisaż odbędzie się w dniu 30 maja 2014 roku w Klubie Lychee Drink & Music Gallery w Tarnowie, otwarcie o godz. 20:00

Prace prezentowane na wystawie przedstawiają kilkanaście pejzaży miejskich z 3 miast Europy, które autor miał okazję odwiedzić na przełomie 2013 i 2014 roku. Fotografie zostały poddane dość rzadko stosowanej technice transferu akrylowego. W skład tej kolorowej mieszanki wchodzą: fotografia cyfrowa, akryl, spray i markery, a rozpoznać w niej można pejzaże miejskie Sztokholmu (Szwecja), Besancon (Francja) oraz Londynu (Wielka Brytania).

Po słowie wstępu, autor zaprasza na pogawędkę i chętnie w równie barwny sposób, opowie o ciekawych przygodach, które miały miejsce podczas podróży i pobytu w prezentowanych 3 miastach Europy. Oglądanie prac umili Państwu PAN M i Kfjatek oraz ich gramofixy, albo patefony jak kto woli. Po wernisażu Getup Junkies i Klub Lychee zaprasza na kolejną szaloną imprezę z cyklu Get Up Stand Up.

Jeżeli chociaż trochę intryguje Cię, co roton pokaże tym razem, nie zastanawiaj się dwa razy i wpadaj na wystawę. Zabierz koleżanki, kolegów, rodzine, rybki, psa.. No dobra, zwierząt nie zabieramy! Do zobaczenia!

o autorze:
Bartosz Połeć - Ur. w 1982 roku w Tarnowie, gdzie mieszka do dnia dzisiejszego. Zajmuje się głównie fotografią kreacyjną, portretową, rzadziej reportażową. Współtworzył projekt dokumentalista.pl, Uśmiech Tarnowa oraz publikował w lokalnej prasie. Na co dzień pracuje w jednej z tarnowskich firm reklamowych. Obecny skarbnik Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Nerwowy, niepoprawny optymista, wieczny student. Autor wielu okładek płytowych oraz plakatów, ściśle związany z tarnowskim środowiskiem muzycznym i artystycznym. Brał udział w wielu wystawach w kraju i za granicą, zdobywając nagrody i wyróżnienia.